29.03.2018 року

ВІРТУАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ММО хореографів та педагогічних працівників позашкільних закладів


ТЕМА:  «Самоосвіта педагогів позашкільної освіти як необхідний фактор для реалізації освітнього процесу»


Мета: обмін досвіду з самоосвітньої діяльності, підвищення  загальнокультурного, професійного рівня.

 

Завдання:

• розширення досвіду з самоосвітньої діяльності педагогів;

• мотивування на професійний саморозвиток та самовдосконалення;

• діагностика та планування процесу самоосвіти.

• оцінка рівня готовності педагога до розвитку

• сприяння самовизначенню педагогам особистої траєкторії розвитку. 

 

 

 

"Формальна освіта допоможе вам вижити, 

а самоосвіта приведе вас до успіху".

Джимі Рон

 

 

Скачать
самоосвіта як інструмент.pdf
Adobe Acrobat документ 217.1 KB
Скачать
ДЖЕРЕЛА САМООСВІТИ.pdf
Adobe Acrobat документ 135.0 KB
Скачать
діагностика.pdf
Adobe Acrobat документ 263.4 KB
Скачать
ПРИКЛАДИ ФОРМУЛЮВАННЯ ТЕМ САМООСВІТИ.pdf
Adobe Acrobat документ 235.9 KB

Оставить комментарий

Комментарии: 6
 • #1

  Анна Єфремова (Четверг, 29 Март 2018 09:54)

  Доброго дня, шановні колеги!
  Розпочинаємо віртуальне засідання ММО хореографів та педагогічних працівників закладів позашкільної освіти. Ви маєте можливість ознайомитися з матеріалами та залишити свій відгук в «Коментарях» (вказавши ПІБ повністю, посаду, заклад). Відгук залічується як реєстрація.
  Висловіть свою думку щодо необхідності постійного підвищення професійної компетентності педагога та розкрийте власні форми самоосвітньої діяльності.

 • #2

  Москаленко Н.М., заступник директора з НВР Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (Четверг, 29 Март 2018 11:32)

  Шановні колеги, дякую за змістовний матеріал. Підтримую думку, що професійна самоосвіта педагога - свідома безперервна діяльність з удосконалення своєї особистості як фахівця: адаптування своїх індивідуальних неповторних якостей до вимог педагогічної діяльності, постійне підвищення професійної компетентності та неперервне вдосконалення якостей своєї особистості.

 • #3

  Пилипенко Н.В., методист освітньо-культурного центру (Четверг, 29 Март 2018 15:52)

  Доброго дня, шановні колеги! Актуальність самоосвіти не вгасає, тому що у час модернізації освіти треба пізнавати нове і втілювати у практику набуті теоретичні знання. Мотивація до самоосвіти повинна бути обов'язково і професійною самоосвітою треба займатися ціленаправлено і систематично.

 • #4

  Титова Т.І., директор освітньо - культурного центру (Четверг, 29 Март 2018 16:01)

  Шановні колеги! Обмін досвідом підвищує професійний рівень, а продумана організації самоосвітньої діяльності удосконалює професійну майстерність педагога і, як наслідок, формується авторитет педагога серед вихованців, батьків, колег. Творчо працюючий педагог сам створює свій особистий імідж , а різні види діяльності в процесі самоосвіти сприяють професійному зростанню педагога.

 • #5

  Лєпілєна Л.Ч., керівник гуртка освітньо - культурного центру (Четверг, 29 Март 2018 16:11)

  Доброго дня, педагоги! Самоосвіта здійснюється індивідуально або колективно. Працюючи з дітьми не можливо не займатися самоосвітою. Коли готуєш дітей до конкурсів та фестивалей займаєшся разом з ними пошуковою роботою, тим самим і сам вдосконалюєш свої знання з певної теми. Індивідуально займатися самоосвітою складно, займає багато часу, а у колективній роботі відшукуєш цікавинки, обмінюєшся досвідом, тобто навчаючи навчаєшся. Дякую за стимул до пошуку нового в педагогічній діяльності!

 • #6

  Афонічева Алла Леонідівна, керівник гуртка Бізозерського освітньо-культурного центру (Четверг, 29 Март 2018 20:01)

  Якщо звернутися до Вікіпедії, то там є таке визначення, шо самоосвіта — риса характеру наполегливих осіб. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій неповторний талант, що заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час. Мотивацією до самоосвіти визначається, перш за все, необхідність постійно самовдосконалюватися, розширювати та поглиблювати знання. Сучасний педагог знаходиться в постійному пошуку, чогось нового, цікавого. Зараз це здебільше в інтернеті. Приймаємо участь у вебінарах, майстер класах, знайомимся з однодумцями на відео конференціях, спілкуємось в групах, обмінюємось методичними новинками … Участь у віртуальних засіданнях, які ви запропоновуєте нам – це одна із форм самоосвіти. Ознайомишся з документами, наданими матеріалами, щось знайдеш особисто для себе в інтернеті за даною темою, зробиш для себе якісь нотатки - і ти вже більше обізнаний. Дякую за таку можливість.


28.09.2017 року

ВІРТУАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ММО хореографів та педагогічних працівників позашкільних закладів


Тема: «Методична робота в ПНЗ. Якою їй бути?»


Мета: підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу методичного відділу позашкільного закладу.

 

Завдання:

 • ознайомлення учасників ММО з оптимізацією освітнього простору позашкільного навчального закладу через модернізацію науково-методичної діяльності (з досвіду роботи ЦДЮТ);
 • розширення досвіду мережевої взаємодії між учасниками ММО;
 • сприяння модернізації форм, змісту і методів підготовки та розвитку професійної компетентності педагогів-позашкільників у міжатестаційний період.
 • надання інформаційно-освітніх, консультативно-методичних послуг творчим педагогам.

 

Скачать
метод001.compressed.pdf
Adobe Acrobat документ 3.9 MB

Оставить комментарий

Комментарии: 5
 • #1

  Єфремова Анна (Понедельник, 02 Октябрь 2017 10:29)

  Шановні колеги!
  Ви маєте можливість ознайомитися з досвідом роботи ЦДЮТ щодо оптимізації освітнього простору позашкільного навчального закладу через модернізацію науково-методичної діяльності. Залиште свій «Коментар» (вказавши ПІБ повністю, посаду, заклад) щодо "Методичного забезпечення ПНЗ: проблеми й подальший поступ».
  Відгук залічується як реєстрація.

 • #2

  Методист Білозерського ОКЦ Пилипенко Наталя Вікторівна (Вторник, 03 Октябрь 2017 19:19)

  Шановні колеги! Велика вам шана і подяка за інноваційний підхід до методичної роботи. Для себе я взяла нові форми роботи, хочу застосувати їх у роботі свого позашкільного закладу.

 • #3

  Директор Білозерського ОКЦ Титова Тетяна Іванівна (Вторник, 03 Октябрь 2017 19:28)

  Анна Петрівна та Валентина Вікторівна, дякую за зібраний вами матеріал. Ви даєте приклад та взірець, використовуючи нові форми методичної роботи. В нашому ОКЦ в методичній роботі теж впроваджуються інноваційні технології, тому сподіваюсь на співпрацю та взаємодопомогу.

 • #4

  Афонічева Алла Леонідівна, керівник гуртка Білозерського ОКЦ (Среда, 04 Октябрь 2017 15:24)

  Читаючи пояснення слова «оптимізація», ми бачимо, що це поліпшення, пов’язане з обранням найкращого варіанту, що це комплекс найвигідніших заходів. Анна Єфремова і Валентина Верещагіна поділилися, я впевнена, найкращими варіантами модернізації науково-методичної діяльності в ПНЗ. Завжди у нагоді всім практичні розробки, приклади з досвіду роботи. Тем паче найкращі! Дуже приємно прочитати визначення назви нашої професії і подумати: «Да, ми такі ще універсали..!».
  Особисто для мене, знайомство з матеріалами статті було справжнім «воркшопом». Прочитала – самостійно знайшла значення деяких слів іншомовного походження. «Брейнстормінг» - не знаю,… пора на пенсію, але «мозковий штурм» - знаю, фух…можна ще працювати. І ось що прийшло на думку, що треба якісь «альтанки» для розмов педагогів з опитом, де будемо знайомитися з новими (але знайомими) термінами, щоб не було соромно перед молоддю, що не розуміємо деяких визначень. Це я про себе.
  Бажаю вам продовжувати поширювати інноваційний педагогічний досвід.

 • #5

  Керівник гуртка Білозерського ОКЦ Люкевич Анастасія Валеріївна (Среда, 04 Октябрь 2017 23:40)

  Шановні досвідчені педагоги! Я молодий спеціаліст. Влітку цього року закінчила Бердянський державний педагогічний університет. В закладі працюю з середини вересня. За цей час отримала вже стільки інновацій! Мені дуже цікаво дізнаватись ,шукати, освічуватись. Матеріал подано для методистів, але мені він теж став у нагоді. Я вже зрозуміла, що крім проведення занять керівники гуртків постійно займаються своєю самоосвітою, обмінюються досвідом роботи, впроваджують нові форми та методи навчання на заняттях. Мені цікаво працювати і набувати досвіду з досвідченими педагогами. Дякую вам!


17.05.2017 року

ВІРТУАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ММО хореографів та педагогічних працівників позашкільних закладів


Тема: «Шляхи розвитку творчого потенціалу педагога»

Мета: обмін досвіду хореографів та педагогів-позашкільників з розвитку  творчого потенціал педагога, сприяння активізації творчої діяльності, співпраця педагогів між собою, організація процесу активного, креативного, самостійного опанування знань та формування вмінь, навичок, ставлень.

Завдання: 

 • ознайомити учасників засідання з основами творчої педагогічної діяльності;
 • розглянути характеристики рис творчих особистостей;
 • розширити досвід з формування творчої особистості педагога через створення відповідних умов, виокремлення компонентів, визначення ступеня готовності педагогів до творчої діяльності;
 • надати поради творчим педагогам та методистам.

Педагогічна діяльність, як ніяка інша, багата на величезну кількість нестандартних ситуацій, які вимагають від педагога неоднозначних варіативних підходів до розв’язання.

Що означає бути творчим? Які риси притаманні творчому педагогу? Що таке креативний підхід? Як розкрити творчий потенціал? У чому секрет натхнення, без якого неможлива творчість?

Таких запитань може бути багато, як і відповідей на них...

 

Скачать
Готовність педагога до творчої діяльност
Adobe Acrobat документ 346.8 KB
Скачать
Основи педагогічної майстерності.pdf
Adobe Acrobat документ 390.8 KB
Скачать
Проблеми розвитку творчого потенціалу пе
Adobe Acrobat документ 237.9 KB
Скачать
творчість - необхідна складова праці пед
Adobe Acrobat документ 204.8 KB
Скачать
Джерела творчості педагога.pdf
Adobe Acrobat документ 465.0 KB
Скачать
Основи творчої педагогічної діяльності.p
Adobe Acrobat документ 534.9 KB
Скачать
Проблеми розвитку творчого потенціалу пе
Adobe Acrobat документ 237.9 KB
Скачать
Яким є сучасний педагог.pdf
Adobe Acrobat документ 169.2 KB
Скачать
ознаки педагогічної креативності.pdf
Adobe Acrobat документ 181.9 KB
Скачать
основні умови трансформації діяльності п
Adobe Acrobat документ 215.3 KB
Скачать
Розвиток і реалізація творчого потенціал
Adobe Acrobat документ 296.3 KB


Матеріали дайджесту  Білозерського ОКЦ              Творчий педагог - творчий вихованець"

Скачать
Афоничева А.Л.Роздуми про творчого педаг
Adobe Acrobat документ 136.9 KB
Скачать
Пилипенко Н.В.Шляхи розвитку творчого по
Adobe Acrobat документ 235.6 KB
Скачать
Жмур Т.В.Розвиток творчості на заняттях
Adobe Acrobat документ 271.8 KB
Скачать
Титова Т.І.Умови для творчості керівника
Adobe Acrobat документ 138.7 KB
Скачать
Лєпілена Л.Ч.Образотворче мистецтво - од
Adobe Acrobat документ 277.0 KB
Скачать
Трофименко К.І.Прояв творчості педагога
Adobe Acrobat документ 217.0 KB


Оставить комментарий

Комментарии: 10
 • #1

  Анна Петрівна (Среда, 17 Май 2017 07:40)

  Доброго дня, шановні колеги!
  Розпочинаємо останнє у цьому навчальному році віртуальне засідання ММО хореографів та педагогічних працівників позашкільних закладів. Упродовж дня Ви маєте можливість ознайомитися з матеріалами, які представили колеги та залишити свій відгук в «Коментарях» (вказавши ПІБ повністю, посаду, заклад). Відгук залічується як реєстрація.
  Чекаємо від Вас пропозицій щодо удосконалення роботи ММО та планування цікавих тем на наступний навчальний рік.

 • #2

  Трофименко К. І. , керівник гуртка раннього хореографічного розвитку "Усмішка", Білозерського ОКЦ (Среда, 17 Май 2017 09:14)

  Доброго ранку,колеги!Вивчення досвіду підтверджує, що тільки творчий педагог здатний виховати творчу індивідуальність.Добре, що є такі засідання де можно обмінятися досвідом і новими ідеями!Дякую за дуже змістовну та цікаву інформацію.

 • #3

  Єфімцева І.Г., керівник гуртка хореографії, Добропільської ЗОШ І-ІІІ ст. №19 (Среда, 17 Май 2017 10:27)

  Доброго дня, шановні колеги! Сьогодні держава покладає великі сподівання на тих, хто працює з дітьми, доручивши закласти фундамент свого майбутнього. Виховати, всебічно розвинути, сформувати особистість, людину - творця, господаря своєї долі, патріота і громадянина. Таке завдання може виконати тільки висококваліфікований, творчо працюючий педагог. Тому тема розвитку творчого потенціалу стала дуже доречною. Дякую за цікаву і корисну інформацію. Дивлячись на таку кількість статей,виникла пропозиція - створити електронний журнал ММО, в якому і будуть розміщенні подібні матеріали та власні статті та зауваження. Його можна було б розміщувати на сайті та випускати 2 рази на рік. Всім творочого натхнення!

 • #4

  Москаленко Н.М., заступник директора з НВР Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (Среда, 17 Май 2017 10:51)

  Добрий день, шановні колеги! Дякую за змістовний, науково-обгрунтований, надзвичайно корисний матеріал для педагогів-позашкільників, які хочуть і працюють натхненно, розвивають творчі здібності та обдарованість підростаючого покоління. Щиро вдячна за те, що поділилися з нами тим, що робите.
  Ваща діяльність потрібна! УСПІХІВ !!!

 • #5

  Пилипенко Наталя Вікторівна (Среда, 17 Май 2017 13:28)

  Доброго дня, колеги! Дякуємо за зібрані матеріали, які допоможуть у роботі. Творчість педагога це завжди цікаво. На сучасному етапі розвитку освіти, творчість та ініціативність -найважливіші якості сучасного педагога, будь то школа чи позашкільний заклад. Дякую за співпрацю!!!

 • #6

  Лєпілєна Лілія Чеславівна, керівник дизайн - студії " Сувенір" Білозерського ОКЦ (Среда, 17 Май 2017 13:33)

  Доброго дня, колеги! Спілкуватися завжди цікаво і корисно. А якщо матеріал стосується насамперед твоєї роботи - це КЛАС! Дякую за співробітництво!!!

 • #7

  Титова Тетяна Іванівна, директор Білозерського ОКЦ (Среда, 17 Май 2017 14:08)

  Вітаю всіх!Участь у семінарі - це завжди корисно та цікаво! Інноваційна форма спілкування - це теж творчість. Підвищення вимог до рівня і якості освіти спонукає до пошуку нових шляхів удосконалення навчально-виховного процесу . Така тема семінару завжди буде своєчасною, актуальною та цінною. Мені подобається те, що матеріали семінару сприяють замислитись про те, що все, що ми робимо - це і є творчість, і кожен педагог проявляє її у сфері своєї діяльності. Сподіваюсь на подальшу співпрацю. Всім дякую!!!

 • #8

  Жмур Тетяна Володимирівна, керівник вокального гуртка "Мрія" Білозерського ОКЦ (Среда, 17 Май 2017 14:19)

  Добридень, колеги! Готуючись до цього семінару, не було проблемою подати матеріал, так як я вважаю себе творчою особистістю та творчим педагогом і на своїх заняттях використовую все нове. Дітям завжди цікаво приходити на заняття гуртка, тому що вони чекають чогось новенького. Кінцевим результатом нашої творчої роботи і є вислів " Творчий педагог - творчий вихованець". Всім дякую!

 • #9

  Голік Ігор Олександрович, керівник хореографічного гуртка " Усмішка" Білозерського ОКЦ (Среда, 17 Май 2017 14:51)

  Здрастуйте, педагоги! Вимоги сучасності дають можливість до прояву творчості. Заняття хореографічного гуртка, які проходять стандартно, можливо не завжди цікаві. Діти звикли до того, що вони приходять навчитися правильним танцювальним рухам. Нестандартне проведення заняття вносить свої корективи і мої вихованці чекають такі заняття і з превеликим задоволенням беруть участь у них. Хто працює творчо, той має задоволення!

 • #10

  Афонічева Алла Леонідівна, керівник гуртка сценічної майстерно сті "Витівники" Білозерського ОКЦ (Среда, 17 Май 2017 15:06)

  Доброго дня, колеги! Готовність до інноваційної діяльності є показником здатності педагога нетрадиційно вирішувати актуальні для особистісно-орієнтованої освіти проблеми. Якщо на кожне заняття намагатися підбирати такі види навчальної діяльності, які дають можливість виявити ініціативу і самостійність, потребують винахідливості та творчості, це зацікавить дітей, викликає позитивні емоції, сприятиме діяльності, пошуку, формуванню творчого мислення. Таким чином, використовуючи інноваційні методи роботи, педагог формує творчу особистість, яка матиме міцні знання та буде успішно застосовувати їх на практиці. Творчість керівника гуртка породжує творчість вихованця.Успіхів у роботі всім!!!


14.12.2016 року

ВІРТУАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ММО хореографів та педагогічних працівників позашкільних закладів

Тема: «Організація діяльності керівника гуртка позашкільного закладу»

Мета: надати методичну допомогу хореографам та педагогам-позашкільникам у підготовці та проведенні навчально-виховного процесу з урахуванням загальних вимог та концептуальних основ діяльності позашкільних закладів.

Завдання:

- ознайомити учасників засідання з сучасними вимогами ведення ділової документації керівника гуртка;
- розглянути організацію роботи з безпеки життєдіяльності гуртківців;
- розширити досвід з організації та проведення сучасного гурткового заняття;
- надати поради творчим педагогам. 

Оставить комментарий

Комментарии: 11
 • #1

  Анна Єфремова (Среда, 14 Декабрь 2016 08:32)

  Доброго ранку, шановні колеги!
  Ми розпочинаємо віртуальне засідання ММО хореографів та педагогічних працівників позашкільних закладів. Працюємо в дистанційному режимі у вільному форматі. Ви поступово, протягом дня ознайомлюєтесь з інформаційно-методичним дайджестом, в якому містяться матеріали, які супроводжують роботу керівника гуртка позашкільного закладу та залишаєте свій відгук в «Коментарях» (вказавши ПІБ повністю, посаду, заклад), щодо такого формату роботи, загальних вражень, аналізу та користі розміщених матеріалів для вашої подальшої роботи. Відгук залічується як реєстрація.

 • #2

  Вєлєв С.І., учитель музичного мистецтва, керівник хореографічного гуртка в Білицькій ЗОШ №10 (Среда, 14 Декабрь 2016 09:28)

  Дякую за дуже змістовну та цікаву інформацію, обов`язково буду використовувати у своїй подальшій роботі. Форма роботи інноваційна, дуже сподобалася, тому що до віртуального формату можна приєднатися у будь -який час, отримати необхідні матеріали. Дякую організаторам.

 • #3

  Людмила Рудь керівник колективу "Райдуга-ШаНс", ЦДЮТ м. Добропілля (Среда, 14 Декабрь 2016 10:06)

  Доброго ранку! Інформаційно-методичний збірник "Організація діяльності керівника гуртка позашкільного закладу" - гарна допомога для всіх педагогів позашкільних закладів. Всі необхідні матеріалі для роботи, зібрані та оформлені в один збірник. Давно мріяла про такий.

 • #4

  Афонічева Алла Леонідівна керівник гуртка сценічної майстерності "Витівники". Білозерський ОКЦ (Среда, 14 Декабрь 2016 13:47)

  Доброго дня, шановні колеги! Дякую за ваш труд - збірник корисної та цікавої інформації для працівників позашкільних закладів. Форма роботи методичного об'єднання зручна, але іноді можна і поспілкуватись наживо.

 • #5

  Пилипенко Наталя Вікторівна, методист Білозерського ОКЦ (Среда, 14 Декабрь 2016)

  Шановні колеги, дякую за співпрацю. Зібраний матеріал корисний для використання керівникам гуртків. Занесемо матеріали в методичні копилки. Віртуальна форма роботи дійсно зручна, так як матеріали можна прочитати в будь - який час, а от живого спілкування все ж таки не вистачає. Бажаю успіхів у подальшій роботі!

 • #6

  Титова Тетяна Іванівна, директор Білозерського ОКЦ (Среда, 14 Декабрь 2016 15:12)

  Добрий день, шановні колеги. Дякую за висвітлення методичного посібника "Організація діяльності керівника гуртка позашкільного закладу".Дуже корисна інформація для керівників хореографічних гуртків. Користування технологічною карткою - це зручно, але написання конспекту заняття в хореографічному гуртку - це зовсім інша справа.Успіхів та натхнення у роботі!!!

 • #7

  Трофименко Катерина Ігорівна, керівник хореографічного гуртка Білозерського ОКЦ (Среда, 14 Декабрь 2016 15:27)

  Шановні колеги! У всіх педагогів є свої родзинки, але спілкування з керівниками дає можливість замислитись над тим, чим з нашої практики можна поділитися з колегами, а що взяти від колег собі . Успіхів вам!

 • #8

  Жмур Тетяна Володимирівна, керівник вокального гуртка " Мрія" Білозерського ОКЦ (Среда, 14 Декабрь 2016 15:36)

  Добрий день всім! Я ознайомилась з інформаційно-методичним збірником "Організація діяльності керівника гуртка позашкільного закладу" і все про що в ньому йшла мова стане мені у нагоді. Наш методист давала нам подібну інформацію. А ви зібрали все в один збірник. Співпраця у віртуальному форматі зручна.

 • #9

  Калінкіна-Каверіна Валерія В'ячеславівна, керівник театральної студії «Джем» ЦДЮТ м. Добропілля (Среда, 14 Декабрь 2016 15:49)

  Доброго вечора! Дякую за інформаційно-методичний дайджест. Він увібрав в себе багато новітнього та корисного матеріалу. Даний збірник змістовний та інформаційно наповнений. Для мене це велика знахідка, до якої буду звертатися в подальшій роботі.

 • #10

  Кузьміна Віолетта Володимирівна,директор СЮТ м. Білицьке (Четверг, 15 Декабрь 2016 10:34)

  Дякуємо за інформацію, яка буде в нагоді для подальшого використання в роботі кожного педагога позашкільної освіти .Формат спілкування сподобався - сучасний та зручний . Бажаємо Вам подальших натхнень у роботі !

 • #11

  Бутєв О.С., керівник секції картингу "Джет" Добропільский ЦДЮТ (Пятница, 16 Декабрь 2016 11:36)

  Дякую за корисні рекомендації, що виконані в зручній формі. Дайджест допомагає мені, як керівнику-початківцю, набувати досвіду в моїй праці, та стане в нагоді кожному керівнику.