"Сузір'я – місто дитинства"

15 вересня - теплим осіннім вечором, коли погода ще радує нас останніми проміннячками сонця, в ЦДЮТ відбулося традиційне свято гуртківців "Сузір'я – місто дитинства". 

Кожен колектив представив свій девіз, який допомагає йому підніматися по творчим східцях до перемог.  2016-2017 навчальний рік для гуртків і творчих об'єднань Центру дитячої і юнацької творчості був родючим, скарбничка досягнень поповнилася ще на 124 нагороди, з них: 3 Гран-прі; 33 - I-місця в міжнародних; 43 - I-місця у всеукраїнських і 33 - I-місця в обласних конкурсах і фестивалях. 

Ми пишаємось заслуженими досягненнями і радіємо високим результатам.  В ході свята керівники і лідери відкрили іменні зірки в "Місті дитинства", продемонстрували свої кращі творчі номери, які зайняли почесні призові місця на Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах. А ще в нашому Місті дитинства активно діє учнівське самоврядування на чолі з лідерською мерією. Традиційно в Центрі дитячої і юнацької творчості діє програма моніторингу активності колективної творчості "Зоряні перехрестя". 

Відповідно до результатів активності, були вручені нагородні статуетки і грамоти: 

- за 3 місце і достатній рівень діяльності в номінації "Зоряна надія" нагороджені:

- зразкова майстерня декоративно-прикладної творчості "Стиль";

- зразкова дизайн - студія "Самородок";

- студія образотворчого мистецтва "Колібрі";

- за 2 місце і високий рівень діяльності в  номінації: "Зоряна удача" нагороджені:

- зразкова вокальна студія "Дзвіночок";

- народна студія  телебачення і преси "Рожевий слон";

- за 1 міце і найвищий рівень діяльності в номінації "Зоряне сяйво" нагороджені: 

- народний колектив сучасного танцю "Райдуга-шанс";

- народний ансамбль танцю "Непосиди".

У фіналі свята гуртківці, на чолі з керівником танцювального колективу "Нью Денс" Зубцовою Юлією Олександрівною, взяли участь у веселому флеш-мобі. Усіх порадував святковий салют з серпантину.  

Бажаємо нашим вихованцям нових творчих перемог і досягнень. 

 

Write a comment

Comments: 0