«Здоровим бути - здорово»

20 вересня в «Народному художньому колективі» ансамблі сучасного танцю «Райдуга - Шанс» пройшов День здоров’я. Погода була гарна. Світило сонечко, вітер лагідно манив всіх на зустріч з природою. Вихованці разом з батьками вирушили до міського парку на дитячий майданчик. Гралися на атракціонах, качалися на гойдалках, змагалися в кмітливості та виносливості. Всі разом проїхались на іграшковому потязі. Відвідали діти меморіал «Скорботної матері». Вони на стіні пам’яті знайшли прізвища своїх близьких людей. Розповідали про них, гордилися ними. Перечитували імена воїнів які захищали нашу Україну та віддали своє життя…. Майже у кожній родині є фотокартки які нагадують про ті часи. 

 

Батьки з цікавістю спостерігали за дітьми, а діти за батьками. Дорослі вміють цінувати час і використовують його на всі 100!  Мама Вані Гафіатуліна вдало і  майстерно  вишивала, а дівчатка з цікавістю вдивлялися як хрестик за хрестиком лягав на біле полотно створюючи прекрасну картину. 

Поверталися до дому переповнені енергією та з гарним настроєм. Як добре що в нашому місті є такий дитячий майданчик де можна разом відпочити і набратися сил. 

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0