Дистанційний семінар керівників шкільних ЗМІ

З осіннього настрою та щирими  привітаннями  зі святом Дня вчителя на сайті студії ТБ і преси «Рожевий слон» розпочався 4 жовтня дистанційний семінар керівників шкільних ЗМІ з теми: «Журналістика в системі масової комунікації. Аудіовізуальні засоби навчання».

Лисенко Т. О., методист  з організації дитячих та юнацьких ЗМІ, також представила  звіт про  підсумки роботи  ММО за 2016-2017 навчальний рік;  ознайомила   керівників гуртків   з  планом  роботи  ММО та новими Положеннями міських конкурсів з журналістики  на 2017-2018 навчальний рік».

Протягом дня учасники семінару самостійно  опрацьовували  запропоновані  матеріали, викладені на сайті: «Аудіовізуальні засоби навчання», «Особливості оформлення та версти газет». 

Відгуки керівників шкільних ЗМІ з проведення семінару найкращі, тому що у них була можливість не тільки ознайомитися з поданими матеріалами але й скачати їх для подальшої   своєї  діяльності з дітьми гуртків з основ журналістики. Проведення таких семінарів й надалі дасть можливість віртуально спілкуватися, обмінюватися досвідом роботи, отримувати необхідну інформацію, рекомендації, поради.  

Тетяна Лисенко, методист

 з організації дитячих та юнацьких ЗМІ

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0