Обласні лідерські перегони 2017

5 жовтня 2017 року в місті Слов’янськ відбувся обласний конкурс «Лідер року 2017», в якому прийняли участь 13 активістів учнівського самоврядування, вірніше активісток, бо змагалися лише дівчата. До складу журі був запрошений Дмитро Прудник, як досвідчений активіст обласної ради 2016-2017 н.р. 

Конкурс складався з трьох етапів:

І етап – презентація лідерського проекту, в якому потрібно було розкрити актуальність та головні напрямки діяльності, зміст заходів шкільного, міського, обласного рівнів;

ІІ етап – конкурс асоціацій, протягом однієї хвилини на подане слово потрібно було дібрати близькі за значенням асоціації;

ІІІ етап –  розв`язання запропонованих ситуацій, висловлення власної позиції  у прийнятті рішень. 

За підсумками цих випробувань обрали переможця, Гусєву Катерину (м. Бахмут),яка стала головою обласної Ради лідерів. Її заступником стала  Хайруліна Дар`я (м.Торецьк). Усі конкурсанти отримали сертифікат учасника обласного конкурсу. Лідери були поділені на декілька груп, що увійшли до складу комісій обласної ради, отримали завдання на поточний рік. Я буду  координувати проекти, які пов’язані з інформаційними комунікаціями (соціальне партнерство, інформаційна діяльність). 

Усі учасники достойно презентували власні проекти, продемонстрували організаторські здібності, розкрили творчі здібності, талановитість у риториці, висвітлили своє ставлення до проблем сучасності. А головне – знайшли багато нових друзів та однодумців!

Махніборода Оксана, голова

Добропідьської міської ради старшокласників

 

Write a comment

Comments: 0