«Зірки та зіроньки»

Канікули! Всі ми бажаємо їх провести весело і корисно. Вихованці молодшої групи  «Народного художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Райдуга - ШаНс» ЦДЮТ вирішили прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Зірки та зіроньки».

Вранці, 28 жовтня,  зібралися   разом діти, батьки та керівники і поїхали до      м. Дружківка..  Палац дитячої та юнацької творчості гостинно відчинив для всіх конкурсантів двері. Ми приїхали першими і з нетерпінням чекали на початок змагань. Дуже хвилювалися. А батьки, мабуть, більш ніж діти. Вони підтримували як могли. 

Всі дуже старалися… Улюблена композиція «Соняшники» сподобалась глядачам. В конкурсі прийняли участь солісти колективу.  Казанська Маргарита  виконала композицію «Пеппі». Ткаченко Марійка подарувала глядачам танець з парасолькою, а Слушаєнко Діана поділилася з усіма «Гарним настроєм».  Конкурс «Зірки та зіроньки» - телевізійний. Рішення членів журі буде відоме аж у січні. З нетерпінням будемо чикати результатів. За гарний виступ батьки подарували дітям відпочинок у піцерії «Браво». Вихованці щасливі повернулися з своїх гастролів до рідного дому. Нагадувати про конкурс і відпочинок дітям будуть фотокартки зроблені на згадку…

Оставить комментарий

Комментарии: 0