«DANCE BLAST - 2017»

Кубок Донецької області «DANCE BLAST - 2017»  з сучасних видів танцювального мистецтва пройшов 11 листопада у м. Лиман. До Лиману з’їхались хореографічні колективи, танцювальні клуби  Донецької області. З гарним  настроєм, незважаючи на ранній час, вирушили на змагання  вихованці  колективу «Райдуга - ШаНс».  Прийняли участь у змаганнях молодша та середня групи. Учасників було багато. У першому та другому відділеннях було понад 120  танцювальних груп у різних програмах. 

Змагання проходили на двох майданчиках. У великому залі на сцені змагалися ансамблі. А у малому  залі змагалися солісти, дуети та малі форми. Було складно стежити за програмою, хотілося як можна більше побачити…  

Ми впорались і гарно виступили.   В категорії «формейшин міні»,  в номінації «стилізована хореографія»  -  зайняли  І – місце. А в категорії «формейшин ювенали»,  в номінації «сучасна хореографія»  - посіли ІІ місце. Добре виступили і солісти колективу Шевченко Вікторія – зайняла ІІІ – місце,  у неї це був перший конкурс де вона виступила як солістка.  Попелишко Карина та Ткаченко Марія зайняли ІІ місце, кожна у своїй віковій категорії. Бажан Вероніка і Бачурина Анна  зайняли – ІІ місце у номінаціях «СТК» та «Народний танець». 

 

Любов Мурза – президент Міжнародного союзу викладачів танців   IUDE, все дуже гарно організувала. Запросила суддів з м. Одеса та м. Київ.  Всім танцюристам першого відділення подарували повітряні кульки та тортики. Для   всіх інших майстер клас від Володимира Образцова  (Vobr).     На жаль ми не змогли потрапити на заключний флеш моб  з Vobrом. Треба було їхати додому, змагання закінчилися коли  ми були вже дома у нашому рідному Добропіллі,  де нас всіх зустрічали батьки і вітали з перемогою.

Оставить комментарий

Комментарии: 0