Добропільські «Козаченьки» підкорили «Зоряну браму»

25 листопада 2017 року у місті Києві, в концертній залі Київського національного економічного університету, пройшов Міжнародний фестиваль мистецтв «Зоряна брама». На сцені засяяло чимало юних талантів з інструментальних, циркових та театральних колективів. Першими змагалися солісти-інструменталісти та інструментальні групи, серед яких був Народний художній колектив ансамбль українських народних інструментів «Козаченьки»  (керівник Євген Єжижанський) Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля.  

Юні «Козачата» продемонстрували свою майстерність гри на народних інструментах та підкорили присутніх своєю козацькою вдачею. 

По завершенні конкурсу журі підвело підсумки і нагородило переможців. Вітаємо ансамбль українських народних інструментів «Козаченьки» за зайняте перше місце! Кубок і диплом 1 ступеня поповняють скарбничку творчих досягнень колективу. На згадку про «Зоряну браму» кожен з учасників ансамблю отримав фестивальну медаль та персональний дипломи, а для всього «Козацького» колективу подарували торбу з подарунками. Ще раз вітаємо «Козачат» та бажаємо нових злетів і сповнення мрій!

 

Write a comment

Comments: 0