Осінньо-зимові ігри клубу юних ерудитів міста Добропілля

У листопаді  клуб юних ерудитів міста Добропілля  запросив на нові ігри своїх прихильників. 15, 16, 17 листопада в затишному читальному залі Центральної міської бібліотеки масовим відділом ЦДЮТ була проведена  перша серія інтелектуальних ігор. Старшокласники в цьому місяці грають в гру «IQ нового покоління», де поглиблюють свої знання в багатьох напрямках, а саме «Освітній коловорот»: Історія України, Математика, Українська література, Анатомія, Мовознавство, Архітектура, Економіка, Екологія.

Найбільше балів у першій грі отримали: НВК № 4, НВК- гімназія та ЗОШ-інтернат. Учні середнього шкільного віку змагалися у грі «Ерудит-квартет» з таких тем: мовознавство, література, математика, інформатика.

 

А також продемонстрували творче домашнє завдання «Шкільне життя». Актуальним став перегляд фільму в рамках мандрівного фестивалю документального кіно  «DOCUDAYS. UA», який ознайомив інтелектуалів з життям підлітків в літньому таборі відпочинку, було розкрито питання товаришування, поведінки з однолітками. Після перегляду, гравці обговорили побачене, та зробили свої висновки. 

Найкращими стали знання команд: ЗОШ- інтернат,  НВК- ліцей, НВК № 7 та НВК № 4. 

Наймолодші гравці гри «Вундеркіндер» показали відмінні знання з теми «Моя Батьківщина»: відповіли на питання вікторини «Мій рідний край», назвали природні скарби Донеччини, переглянули купу українських мультиків, проїхались на віртуальному відео-таксі рідним містом, продемонстрували чудовий переклад на українську мову, а також розповіли, за що ж діти люблять свою країну, та оригінально привітали Донецьку область з річницею.  Перші місця розділили НВК № 4,ЗОШ № 19 та ЗОШ № 6. 

 

13, 14, 15 грудня в  читальному залі Центральної міської бібліотеки масовим відділом ЦДЮТ була проведена друга серія міських інтелектуальних ігор для юних ерудитів в рамках міського проекту «Інтелектуальний простір». 

Старшокласники змагалися у знаннях в області різних видів мистецтв: кіно, театр, музеї, скульптура, музика, хореографія, поезія, образотворче мистецтво.

Найкращий рівень підготовки показали команди НВК № 4, НВК- гімназії та ЗОШ- інтернат. 

 

Гравці «Ерудит-квартету» довели, що вони не лише розумні, але і творчо розвинені. До запропонованого відео матеріалу з тем: балет, кіно, музика, хореографія,  інтелектуали добирали назви. Не всі ще є поціновувачами балету, але маємо надію, що все ще попереду. Тим не менш кращими стали школи: НВК- гімназія, НВК № 7,  НВК № 4, ЗОШ- інтернат . 

Найменші інтелектуали показали високий рівень зі знання професій: сучасні професії, жіноча чи чоловіча професії, професії популярні у нашому місті, помріяли ким стануть у майбутньому, ознайомились з небезпечними та найдивнішими  професіями, а також театралізовано представили одну із них. Найбільшу кількість балів набрали НВК-гімназія, НВК № 4, ЗОШ № 19 та ЗОШ-інтернат. 

Творчі колективи педагогів ЦДЮТ та ЦБС вітають ерудитів з наступаючим Новим роком, бажають поповнення валізи знань новими враженнями та фактами, яскравих перемог та дружнього спілкування в колі інтелектуалів. 

 

Write a comment

Comments: 0