«Музичне Різдво» в Карпатах

 

Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Райдуга –Шанс» Центру дитячої та юнацької творчості 2 січня 2018 року відправилися на Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв та творчості «Музичне Різдво». Карпати зустріли сніжком і лагідною погодою.  

В перший день діти вирушили на екскурсію по Верховині. Побували в Етнографічному музеї, на відкритті виставки художників з Верховини, прогулялися по підвісному мосту. 

Конкурсний день був 5 січня. Дванадцять годин конкурсної програми організатори вистроїли дуже вдало. Колективи зібралися майже з усіх куточків України: Київ, Бориспіль, Одеса, Дніпро, Покров, Кіровоград, Запоріжжя, Кременчуг,  Маріуполь та інші.

Поки чекали результатів, вихованці встигли відвідати Яремчі та Буковель, покататися на ковзанах, льодяниках, піднятися на підйомниках і подивитися з висоти пташиного польоту на засніжені пейзажі. В Коломия побували в  музеї писанки. Також завітали у гості до резиденції Святого Миколая та заспівали разом з ним колядки. На жаль снігу у  с.м.т. Пістині майже не було, але настрій від цього не погіршився. Косово розчинив свої прилавки з сувенірами, вишиванками, горішками… А музей старовинних виробів дуже вразив побутом  предків та їх культурою.  

Конкурс на кращу колядку, перемога в номінації «Яскрава Коляда». Конкурс «Міс Зима» - Ірина Кедис стала міс «Натхнення»,  корона їй дуже пасувала. А Чорній Ганна усіх зачарувала посмішкою.  Майстер клас від  Кирила Головкіна захопив усіх бажаючих розширити свої знання з хіп-хопу. Зустріч з актрисою Оленою Алимовою, зіркою телесеріалу «Поки всі вдома» запам’ятається надовго. Дискотеки та ігрові програми додавали нам настрою. 

Конкурс добіг до фіналу. 9 січня розпочався Гала концерт. Члени  журі: Ігор Семенов – концертний продюсер, член Президії естрадних співаків України, керівник Народного колективу «Чорна  шляпа» м. Дніпро; Олена Алимова - актриса, режисер каналу СТБ м. Київ; Кирило Головкін – хореограф м. Кременчуг; Анна Олексієва – топовий хореограф, суддя Всесвітнього танцювального чемпіонату «Hip Hop International» м. Київ, винесли свій вердикт.  

Лауреатом І премії стала молодша група. Лауреатом ІІ премії стала середня група колективу. Тріо старшої групи стало Лауреатом ІІ ступеня. Солісти, кожен у своїй віковій категорії та номінації, теж отримали заслужені нагороди. Бачуріна Анна та Ткаченко Марія стали Лауреатами І ступеня. Попелишко Карина стала Лауреатом ІІ ступеня. А Шевченко Вікторія та Юрченко Олександра стали Лауреатами ІІІ ступеня.  Вітаємо з перемогою!

Фестиваль пролетів як один день. Повертаючись додому на вихованців чекала незабутня екскурсія Києвом. Діти відвідали Софіївську площу, Володимирівський та Андріївський собори, дитячий майданчик з улюбленими героями та інші цікаві місця столиці.  Зморені але щасливі гуртківці вирушили додому готуватися до нових перемог у новому році.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0