«ХАЙ ТВОРЧІСТЮ СЕРЦЯ ГОРЯТЬ, МИ ВІДЗНАЧАЄМО 65»

Наш Центр дитячої та юнацької творчості – це казкова країна, де завжди лунає невгамовний дитячий сміх, де дорослі щиро радіють  успіхам і творчим досягненням маленьких «мешканців»  цієї країни, де відкриті та гарячі серця педагогів допомагають юним і допитливим вихованцям пізнати світ і себе, доторкнутися до прекрасного, зробити цікаві відкриття і здобути свої перші перемоги. Наш  Центр  – це сузір'я  обдарованих дітей, мудрих батьків, талановитих педагогів. Саме за умов єднання усіх складових цього сузір’я діти ростуть справжніми творцями свого життя, духовно багатими, свідомими перетворювачами навколишнього простору задля майбутнього нашого суспільства, активними його творцями.

Щорічно ЦДЮТ відвідують тисячі дітлахів. Тут кожен з них знаходить не тільки заняття по душі, але й достойне застосування своїм талантам і здібностям. За роки існування в нашому закладі склалися певні традиції, які об’єднують покоління вихованців та педагогів, зберігаючи все найкраще, що робить велику сім'ю ЦДЮТ міцною, свята - урочистими та яскравими, а життя в закладі - різноманітним та бурхливим. Тому святкування 65-річчя закладу, це ще одна сторінка історії ЦДЮТ. Це свято кожної дитини і дорослого, для яких центр творчості був колись, чи є зараз частинкою життя. Дуже хочеться, щоб ця подія залишилася в пам’яті вихованців, батьків, педагогів, випускників, громадськості яскравою, світлою барвою.  Тож, запрошуємо всіх долучитися до спогадів про наш ЦДЮТ, повернутись в безтурботну юність, де були радісні свята і буденний вир життя, поділитися світлинами дивовижних подій, курйозів під час занять, репетицій або виступів, пригадати фестивальні перемоги та подорожі, згадати кумедні моменти і цікаві епізоди життя в центрі,  історію та людей, котрі її творили і творять.

Свято 65-річного ювілею нашого закладу відбудеться у листопаді 2018 року.  Давайте разом зробимо його яскравим і незабутнім.

Write a comment

Comments: 0