П'ять ідей, як провести День закоханих у Добропіллі

Ось і настав День всіх закоханих. А багато хто ще не вирішив, як привітати свою другу половинку? Не турбуйтесь, в цьому матеріалі ми розповімо, як провести романтичне свято, яке запам'ятається надовго.

14 лютого всім хочеться романтики і захоплюючих дійств, але, на жаль, не завжди вистачає коштів, для втілення своєї фантазії або ж самої фантазії. А що найголовніше в романтичному святі? Звичайно, настрій. Тому посміхніться і порадуйте своїх улюблених незвичайними романтичними побаченнями. Ось кращі ідеї, які допоможуть вам цікаво провести цей день.

 

Активний день на вулиці

Цього року погода нас радує як ніколи. Тому для улюбленого можна влаштувати прогулянку по свіжому повітрю, а урізноманітнює її квест. Суть в тому, що ви заздалегідь виготовляєте карту або листочки з написами, за якими ваша пасія буде шукати свій подарунок. Гра стає цікавою навіть на стадії продумування: для вказівок можна використовувати загадки з ваших спільних спогадів і випадків з життя, наприклад, фото поруч з вікном буде означати, що наступна підказка десь там, а на зворотному боці можна написати уточнення у вигляді загадки або вірша - простір для фантазії просто неосяжний.

В результаті задоволення отримають всі - вже сама гра стане подарунком, а в кінці квесту улюбленого чекатиме подарунок.

Гра в сніжки

Море позитиву подарує гра в сніжки, звичайно, якщо не захоплюватися і не влаштовувати війну не на життя, а на смерть. Можна навіть просто гуляти, поки не змерзнете. Напевно ви бачили далеко не всі місця в своєму місті.

Догляд за собою

Здорова шкіра - неперевершений зовнішній вигляд. Чи не про такий результат мріє кожна дівчина? Косметологічна індустрія пропонує величезну кількість способів зберегти обличчя свіжим і привабливим. Тому кохану можна порадувати прийомом у косметолога. Це дуже приємно, розслаблює і дарує непередавані відчуття, особливо, якщо відразу видно результат.

Кіно вдома

Кожна закохана людина не відмовиться від часу, проведеного зі своєю другою половинкою, а особливо приємно провести вечір вдома за переглядом роликів в Youtube.

Вечеря в кафе

Якщо хочете по-справжньому здивувати кохану людину, зробіть в святковий день для неї приємний сюрприз. Наприклад, романтична вечеря в кафе. Адже кафе - це єдине правильне місце для романтичної зустрічі молодих людей, які перебувають на самому початку відносин. Романтична вечеря для коханої людини - це, перш за все, приємно проведений час і цікава бесіда. Тому не зациклюйтеся на їжі, а подумайте про те, чим ви зможете порадувати і здивувати.

А взагалі, робіть в цей день все, що вам приємно. Насолоджуйтеся святом і спілкуванням один з одним. З Днем закоханих!

Ярослав Держак, Ганна Яремчук, Олександр Фомін, Аліна Манько,

студія «Рожевий слон»

Write a comment

Comments: 0