Творчий звіт «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Непосиди» ЦДЮТ м. Добропілля

1 квітня вихованцям «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Непосиди» було не до жартів: у них був справжній іспит на професійність та майстерність – творчий звіт на підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України. В концертній залі ЦКД м. Добропілля не було вільного місця, його заповнили батьки, друзі колективу та справжні цінувальники танцювального мистецтва. 

А на сцені буяло різнобарв’я професійних костюмів, щирих посмішок талановитих виконавців. Один за одним змінювались номери: лагідний «Привітальний», бравий «Матроський», злагоджений «Жаб’ячий хор», щира «Сільська любов», запальна «Хава нагіла», зворушливі «Веселі гномики», суто дівоча «Подоляночка», ліричний «Український козачок», трішки бешкетне «Кантрі», весела «Українська полька», улюблена «Молодичка», ритмічний білоруський «Митусь», шалений танок «Гей, Карпати» і, нарешті, візитна картка «Непосид» - іскрометний «Гопак». І ось вже  на сцені разом з вихованцями талановиті, творчі педагоги високої професійної майстерності – Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова і Лілія Яценко.

Начальник відділу освіти Добропільської міської ради Інна Володимирівна Кальченко привітала колектив і вручила від імені міського голови сертифікат на придбання нового концертного взуття.

Час минув непомітно, залишилось дочекатись висновку атестаційної комісії МОН України щодо підтвердження звання,  а в «Непосид» вже нові плани: вони чекають своїх глядачів та прихильників на традиційному вже започаткованому ними ж святі «Танцююче місто», яке присвячене  Всесвітньому  дню  танцю та на міському святі до 65-річчя рідного міста. Тож з нетерпінням чекаємо нової зустрічі з талановитими юними танцюристами з ансамблю танцю «Непосиди».

 

Write a comment

Comments: 0