Вихованці ЦДЮТ продовжують вражати своїми перемогами!

Підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та обласного етапу міжнародного дитячо-юнацького фестивалю. У номінації «Декоративно–ужиткове мистецтво» переможцями стали вихованці зразкової дизайн-студії «Самородок», керівник Ганієва О.Р.: Соколовська Анастасія - І місце, Кобченко Максим - І місце; Соколовська Анастасія - ІІІ місце.Моденко Богдана - І місце,  вихованка зразкової студії декоративно-прикладної творчості «Стиль», керівник Травіна О.В. Кулініч Богдан - ІІ місце, вихованець гуртка «Природа і фантазія», керівник Безверхній В.В.

У номінації «Образотворче мистецтво» призові міста посіли вихованці народної студії образотворчого мистецтва «Фантазія»: Вареник Альона - І місце, Каплунова Катерина - ІІ місце, Снітка Влада-ІІ місце, Гайдоба Дар’я- ІІІ місце. Вихованка образотворчої студії «Колібрі», керівник - Мазій В.В.: Борсук Віолетта - І місце.

У номінації «Фотомистецтво» переможцями стали вихованці народної студії телебачення і преси "Рожевий слон»: Ваврик Марія - І місце, Буряк Вікторія - І місце, Фомін Олександр - І місце, Держак Ярослав- ІІІ місце.

У номінації «Хореографічне мистецтво» посіли  І місце - «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Райдуга-Шанс», керівник Рудь Л.К.

У номінації «Оркестри народних інструментів» перемогу отримали: «Народний художній колектив» ансамбль українських інструментів «Козаченьки» - І місце.

До участі у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки» були рекомендовані  «Народний художній колектив» ансамбль українських інструментів «Козаченьки» та «Народний художній колектив» студія телебачення і преси «Рожевий слон».

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових творчих здобутків! Так тримати!

Оставить комментарий

Комментарии: 0