«Підводні фантазії» принесли перемогу вихованцям ЦДЮТ в міжнародному конкурсі

Підведені підсумки XХIХ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії – 2018», який проводиться під патронатом суспільства професійних інструкторів підводного плавання Cedip/udip. В конкурсі прийняли участь більше 3000 дітей з України, Росії, Білорусії, Польщі, Латвії, Узбекистану, Казахстану.

Оргкомітет конкурсу на високому рівні відзначив роботи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля. 

Медаллю та дипломом за зайняте І місце нагороджена Ляхова Аліса, медаллю та дипломом за зайняте ІІ місце -  Пакіж Катерина, вихованки зразкової дизайн-студії «Самородок» (керівник Оксана Ганієва).

 

Медаллю та дипломом за зайняте ІІ місце нагороджена  Касатікова Світлана, вихованка образотворчої студії «Колібрі» (керівник Віолетта Мазій).

Медаллю та дипломом за зайняте ІІ місце нагороджена Шевченко Олександра, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Фантазія» (керівник Алла Кімеріна).

 Подяками за виховання у дітей любові до природи і розвиток інтересу до підводного миру засобами мистецтва  нагороджені дитячі творчі колективи: зразкова студія образотворчого мистецтва «Фантазія» керівник Алла Кімеріна, образотворча студія «Колібрі» керівник Віолетта Мазій, дизайн-студія «Самородок» керівник Оксана Ганієва. 

Керівники творчих колективів Алла Кімеріна,  Віолетта Мазій та Оксана Ганієва нагороджені дипломами за цікаву колекцію робіт підводного світу. 

Призом глядацьких Інтернет-симпатій, за підсумками Інтернет-голосування «Інтернет-сімпатії», нагороджена Світлана Касатікова, вихованка образотворчої студії «Колібрі». 

Ще 30 гуртківців поповнили творчі скарбнички колективів своїми дипломами за зайняті ІІІ та ІV місця. 

Переглянути роботи учасників можна за посиланням  http://www.udip.com.ua/news/.

Write a comment

Comments: 0