Творчий та пісенний драйв-2018 у м. Очаків на Миколаївщині

Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»,  який проходив  з 16.06 по 23.06 у м. Очаків на Миколаївщині, у восьмий раз зустрічав  друзів   з різних куточків України. Вихованці Зразкової вокальної студії «Дзвіночок» (керівник Катерина Московцева) разом з вихованкою театральної студії ведучих концертів та шоу-програм «Престиж» Марією Лягуша  (керівник Лілі Цецхладзе) Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля на фестивалі виборювали звання кращих із кращих. Обласний палац  дитячої та юнацької творчості –  організатор фестивалю – не тільки  підготував для учасників комфортні умови для виступів та проживання, але й багато сюрпризів. 

Кожен  конкурсний день перебування був насиченим: енергійна зарядка, майстер-класи, відвідування  Миколаївського зоопарку, купання в теплому Чорному  морі.  Креативні аніматори Андрій і Наталка розважали гостей  захоплюючою, яскравою ігровою програмою та запальною дискотекою. 

«Ми раді, що від авторитетного і компетентного журі отримали високу оцінку нашої творчості,– говорять вихованці Зразкової вокальної студії «Дзвіночок».  

Єрьоменко Настя отримала найвищу нагороду – Гран-прі.

Іванник Карина – I місце.

Сметана Валерія - II місце.

Ансамбль «Дзвіночок –II місце.

Лягуша Марія – II місце.

Участь у фестивалі,  його неймовірний творчий  колорит і енергетика в поєднанні з прохолодою чорноморського повітря, подарували нам неймовірні емоції та враження.

Лариса  Вікторівна  Щукіна, директор Миколаївського обласного будинку художньої творчості,  організатори конкурсу дали нам  настанову нести в життя нетлінний дух творчості, яким пронизано шлях кожної  сміливої та незалежної людини.

 

 Вихованці Зразкової вокальної студії  «Дзвіночок»  

Write a comment

Comments: 0