Фестивальне літо “Райдуги-ШаНс”

Гортаючи сторінки фотоальбомів ми згадуємо чарівні миті участі у конкурсах та фестивалях… Яким було літо. Вихованці старшої групи, вже за традицією, у липні відвідали теплу гостину Одесу та побували в Українському дитячому центрі “Молода Гвардія”. Їх радо зустрів Міжнародний фестиваль “Усі ми діти твої, Україна”. Фестивальні дні, миті очікування результатів. У фіналі ми здобули ІІ місце у номінації сучасна хореографія. Приємно було почути гарні відгуки від членів журі фестивалю. А в журі були А.Рубіна - доцент кафедри хореографії Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, заслужена артистка України, 

балетмейстер державного театру російської драми імені. Л. Українки; А.П.Тараканова - методист вищої категорії, відділу освіти та науки інституту модернізації; А. Коломієць - режисер-постановник концертних програм, заслужений діяч культури; Анджеліна Швачка - народна артистка України; Ірина Семенівна - доцент, заслужена артистка України; Л. Горват - голова правління освітньої організації та інші. Вихованці гарно відпочили побували у знаменитому Одеському цирку, здійснили прогулянку на катері. Масові заходи у “Молодій Гвардії” надовго запам'ятаються дітям.

 

У серпні маленькі артисти молодшої групи завітали до дитячого табору “Перлини Донеччини”, де пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу “Зірки та зіроньки”. Вони стали лауреатами І премії. Солісти колективу теж стали лауреатами, Ткаченко Марія і Сазанськая Маргарита - лауреати ІІ премії, а Слушаєнко Діана - лауреат ІІІ премії. Батьки та діти разом провели два незабутні дні на березі озера. Дискотека, масові розваги, екскурсії море світлин які будуть нагадувати про чарівні дні відпочинку. Дякуємо керівникам і батькам за можливість чудового відпочинку.

                             Актив колективу.

 

Write a comment

Comments: 0