Відео від А до Я

У актовій залі  відділу освіти   Добропільської міської ради  3 жовтня відбувся семінар педагогів-організаторів, керівників шкільних редакцій та учнів шкіл міста Добропілля  з теми  «Створення відео від А до Я».  Тетяна Лисенко,  методист  з організації дитячих та юнацьких ЗМІ привітала вчителів з  Днем учителя, а вихованка зразкового вокального колективу «Дзвіночок» подарувала свої улюблені пісні.  Семінар  розпочався з підведення підсумків роботи міського методичного об’єднання за попередній навчальний рік  та обговорення й  затвердження плану ММО на 2018-2019 навчальний рік.  

 

Керівники студії «Рожевий слон»  представили презентації зі  створення відео. Євген Сагайдак ознайомив присутніх з особливостями репортажної зйомки. Перегляд і обговорення відеоматеріалів, детальний аналіз  шкільних відео робіт  допомогли  гостям семінару  краще розібратися в усіх етапах створення  шкільного репортажу.

Яна Сергєєва доступно, послідовно, цікаво представила тему «Основні правила відеозйомки», звернула увагу на головні помилки, дала важливі  поради.

А потім  з великим задоволенням, новими знаннями дві команди приступили до виконання  практичної  роботи.  Головна задача редакторів – придумати текст для стендапу та закадру.  Учасники відеозйомки повинні були  власноруч на практиці закріпити щойно отримані знання з постановки репортера в кадрі.  Відповідальні за  озвучку репортажу проявити себе в чіткості та виразності мовлення.  Монтажери  (постпродакшн)  в роботі показати  допитливість, терплячість, увагу та креативність.

Ось тут емоції вирували!   Працювали всі, байдужих не було.

Методичні, теоретичні та  практичні  поради керівників  студії «Рожевий слон»  допомогли  учасникам семінару добре виконати завдання, цікаво  організувати   діяльність  в команді  зі створення відео репортажу з місця події.

В кінці семінару методист побажала  всім присутнім бути в постійному інформаційному  русі,  сміливо впроваджувати   в  своїй роботі  мас-медіа,  сучасні інформаційні  технології. 

 Тетяна Лисенко 

Write a comment

Comments: 0